20110516

Buraya daha fazla projeli yazı yazmamak için yazmıyorum bugünlerde. Çünkü bugünlerde yazabileceğim tek yazı projeli yazı. Çünkü bugünlerde yaptığım tek şey proje. Fakat o kadar projenin içinde olmama rağmen, hala, 'sen projene dışardan bakıyosun betül, ben senden daha çok içindeyim.' diyen hocalarım var. Projemin içine daha nasıl girerim bilmiyorum. Düşünüyorum da. Belki de projemin içine fazla girip, diğer taraftan çıkmışımdır. Ancak o şekilde projemin dışında olurum. Yoksa yeterince içli dışlıyız. Bu kadar içli dışlı olup herkesten geri kalmam aklımda biraz soru işareti yaratıyor. Acaba az mı içli dışlıyım? Sanmıyorum. The kanks efnan günde iki film izleyerek sona geldi. Kızın kafası çalışıyor ama. Acaba benim çalışmıyor mu? Bilmiyorum.
Bu okula başlamadan bir gün önce. 4 ekimde. Pazar gecesi. Bi kağıda kocaman 'elimden geleni yapacağım!' yazdım. En sevdiğim dosyamın içine koydum. İşte tam da bu yüzden projemin bu kadar içindeyim. Sözümü tuttuğuma seviniyorum. İyi bir içmimar olmak istiyorum. Çok istiyorum. O yüzden olurum da. Sadece bugünlerde biraz fazla zorlanıyorum.
Ama az kaldı. 7 haziran gecesi, jürim nasıl geçmiş olursa olsun, çığlık atarak, zıplayarak uyuyacağım. Sadece biraz daha dişimi sıkıp, elimden geleni yapmaya devam etmem gerek.

Hiç yorum yok: