20101228

mim

merhaba.
leon beni aylaar önce mimlemişti. artık bi cevabın vakti geldi sanırım ehe. unuttum sandım dimi leon. :) öncelikle özür dilerim bu geç cevabım için, sonralıkla da teşekkür ederim. :) ve başlıyorum. konu: gariplikleriniz ve yapamadıklarınız.

garipliklerim: daha önce de yazmıştım sanırım, bi daha yazıyorum yeterince garip çünkü bence. ben bişey izlerken yemek yemeden duramam, yani yiyecek bişeyim olmadığında izleyeceğim şeyi izlemem. yemeği de filmin uzunluğuna göre ayarlarım, yavaş yavaş yerim filan, yani eğer tam ortasına geldiğimde yemeğim biterse üzülürüm, giderim yiyecek başka şeyler ararım filan. ablam çok kızıyo, nerden geldi bu alışkanlık bilmiyorum ama sinir bozucu olmaya başladı. yavaş yavaş da aşıyorum esasında, son 15 dk boş boş izleyebiliyorum mesela ehe.
bi de en küçük nefes sesini duyabiliyorum. gürültülü ortamda gidiyorum yanımdaki birinin nefes sesinden rahatsız oluyorum. bu da garip. ablama yan odadan 'abla biraz yavaş nefes alır mısııın' diye bağırınca birazcık utanıyorum aslında. o da bıktı. gece aynı odada yatıyosak 'ablaaa!' diye bağırınca anlıyo, nefesi kesiliyo birden kızın eheh. kulaklarım da o kadar iyi değildir aslında, daha geçen gün arkadaşım 'of betül yaşlı insanlar gibisin, hıı, neee, ne dediiin diyip duruyosun' demişti. ama işte nefese bi duyarlılığım var heralde.

yapamadıklarım: müzikle ilgili çok şey istedim, henüz yapamadım. sürekli bi piyano kursuna başlayayım diyorum, olmadı. gitara başladım lisede, yarıda bırakmak zorunda kaldım. şarkı söyleyeyim dedim, sesimi beğenmedim filan. kaldı öyle.

merhaba. mim'im bitti, özel birini mimlemiyorum, yapmak isteyenler yapsın, bana da haber verebilirler, okurum. :)

4 yorum:

Jove dedi ki...

ovv senın yanında nefes alınmıyo yanı ^.^

leon dedi ki...

özre gerek yoktu,unuttuğunu sanmadım,sözünü tutacağına güvenmiştim,internetten bile bu güveni verebiliyorsun ya bence helal:) onun dışında rica ederim.
kulak meselesine de koptum,zor işmiş seninki de.nedeni de muhtemelen kulak eşikleriyle ilgilidir.yani kulaklarının düşük ses eşiği yüksek.:) cümle manasız gelse de doğru:) benim bi kulak sağır ya ilgiliyim:P
müzik olayı ile ilgili yapamadıklarına en kısa zamanda başlaman dileği ile:)

birtutammavi dedi ki...

vuu iyi dedin, düşük ses eşiğim yüksek! evet evet aynen öyle sahiden eheh. :) teşekkür ederim tekrardan. :)

birtutammavi dedi ki...

jove, ehe evet yavaş yavaş nefes alın yanımda. :p