20091118

tıfılla hoşbeş

liseyi ziyarete gittik bugün esenle. kimse mi özlemez bizi yaaa. sinir olduk.
"hocaaağmm merabaaaaa" diyoruz, "hmm siz mi geldiniz" diyolar ya bön bön bakarak. bi hadi gidin demedikleri kaldı. gerçi güntülü hoca onu da dedi. "haydi gidin lan artık mezun oldunuz hala kurtulamadık sizden yaa kaç yıldır eki eki" dedi. şakaylan. hehe severim onu da.
bi ilknur hoca sevindi. bitanedir o çünkü. başka da kimse sevinmedi. çok üzüldüm lağn. daha da gitmem. diyorum ama kesin giderim.
bi de sevgili ex müdür yardımcımız "betül seni hiç bu kadar gülerken görmemiştim" dedi ya. oha dedim. yuh dedim. ne diyon sen cankız dedim. gülmem tabi sana ne gülcem yok bileziğini çıkar aman çorabını değiştir. töbeallam. ama olsun onu da severimm.
ayşaanımla bile sohbet ettik ya, mide kaslarım düğüm düğüm oldu. küçüklükten gelen bi korku işte. aslında pek de korkulacak bi yanı yok ki. kadın senin benim gibi geyik işte. iyi kadın.
ööyle işte. bayağı eğlendik esenle. güldük. çok güldük.
artık tıfılla bi dahaki münasebetimizde umarım herkes bizi daha çok özlemiş olur. hayır ben yarın olsa yine giderim de onlar istemez herhalde. o kadar bıktılar bizden. hehe.
seviyorum seni okul! merdivenlerini. her yerde "elini yıka" yazılarını. bi de havuç salatanı.

Hiç yorum yok: